Päevakava

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Hommikusöök
08.20 - 09.15

Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Hommikusöök
08.20 - 09.15

Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Hommikusöök
08.20 - 09.15

Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Hommikusöök
08.20 - 09.15

Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Hommikusöök
08.20 - 09.15

Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Lõunasöök
12.00 - 13.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Õhtuoode
15.45 - 16.45

Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Valverühm
17.45 - 18.30
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Õhtuoode
15.45 - 16.45

Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Valverühm
17.45 - 18.30
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Õhtuoode
15.45 - 16.45

Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Valverühm
17.45 - 18.30
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Õhtuoode
15.45 - 16.45

Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Valverühm
17.45 - 18.30
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Õhtuoode
15.45 - 16.45

Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Valverühm
17.45 - 18.30

Esmaspäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Teisipäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Kolmapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Neljapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Reede

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
  • Valverühm
    17.45 - 18.30
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Esmaspäev

  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Teisipäev

  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Kolmapäev

  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Neljapäev

  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Reede

  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45
Mäng,
individuaalne töö lapsega
16.00 - 17.45

Esmaspäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Teisipäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Kolmapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Neljapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45

Reede

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
  • Mäng,
    individuaalne töö lapsega
    16.00 - 17.45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15
Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15
Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15
Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15
Õppetegevused
toas ja õues
09.00 - 12.15

Esmaspäev

  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15

Teisipäev

  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15

Kolmapäev

  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15

Neljapäev

  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15

Reede

  • Õppetegevused
    toas ja õues
    09.00 - 12.15
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20

Esmaspäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20

Teisipäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20

Kolmapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20

Neljapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20

Reede

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Hommikusöök
08.20 - 09.15
Hommikusöök
08.20 - 09.15
Hommikusöök
08.20 - 09.15
Hommikusöök
08.20 - 09.15
Hommikusöök
08.20 - 09.15
Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lõunasöök
12.00 - 13.00
Lõunasöök
12.00 - 13.00
Õhtuoode
15.45 - 16.45
Õhtuoode
15.45 - 16.45
Õhtuoode
15.45 - 16.45
Õhtuoode
15.45 - 16.45
Õhtuoode
15.45 - 16.45

Esmaspäev

  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45

Teisipäev

  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45

Kolmapäev

  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45

Neljapäev

  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45

Reede

  • Hommikusöök
    08.20 - 09.15
  • Lõunasöök
    12.00 - 13.00
  • Õhtuoode
    15.45 - 16.45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Lasteaeda saabumine
Mäng, vaba tegevus
07.00 - 08.20
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45
Virgumine
mäng, vaba tegevus
15.00 - 15.45

Esmaspäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45

Teisipäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45

Kolmapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45

Neljapäev

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45

Reede

  • Lasteaeda saabumine
    Mäng, vaba tegevus
    07.00 - 08.20
  • Virgumine
    mäng, vaba tegevus
    15.00 - 15.45
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00
Vaikne tund
13.00 - 15.00

Esmaspäev

  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00

Teisipäev

  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00

Kolmapäev

  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00

Neljapäev

  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00

Reede

  • Vaikne tund
    13.00 - 15.00
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
Valverühm
17.45 - 18.30
Valverühm
17.45 - 18.30
Valverühm
17.45 - 18.30
Valverühm
17.45 - 18.30
Valverühm
17.45 - 18.30

Esmaspäev

  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Teisipäev

  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Kolmapäev

  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Neljapäev

  • Valverühm
    17.45 - 18.30

Reede

  • Valverühm
    17.45 - 18.30
No events available!